Clanul [Leg3nD^cS] #  Barai
Clanul [Leg3nD^cS] #  2z8bv9c
Clanul [Leg3nD^cS] #  Barai
Clanul [Leg3nD^cS] #  2z8bv9c
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Clanul [Leg3nD^cS] #  Sageat11Clanul [Leg3nD^cS] #  Md1f0xClanul [Leg3nD^cS] #  Sageat11Welcome to ProExtreme Community Register/PostClanul [Leg3nD^cS] #  Sageat11Clanul [Leg3nD^cS] #  Md1f0xClanul [Leg3nD^cS] #  Sageat11
Clanul [Leg3nD^cS] #  Sageat11Clanul [Leg3nD^cS] #  Md1f0xClanul [Leg3nD^cS] #  Sageat11 Recrutam servere Cs / Samp Clanul [Leg3nD^cS] #  Sageat11Clanul [Leg3nD^cS] #  Md1f0xClanul [Leg3nD^cS] #  Sageat11

 

 Clanul [Leg3nD^cS] #

In jos 
AutorMesaj
DeaG|e [;x]
Member
Member
DeaG|e [;x]


Mesaje : 3
Puncte : 43189
Data de inscriere : 01/06/2012
Localizare : Moldova - Chisinau

Clanul [Leg3nD^cS] #  Empty
MesajSubiect: Clanul [Leg3nD^cS] #    Clanul [Leg3nD^cS] #  EmptyVin Iun 01, 2012 10:42 pm

Prenume: Catalin
Nick: [Leg3nD^cS] # Hac{k}3r
Varsta: 13 ani
Nume Clan: [Leg3nD^cS] #
Citi Mebri Doriti In Clan? : Dorim 6 membri in clan
Aveti Server?[:Daka nu va oferim noi unul:] : Server nu aveam mas bucura daka miat da dumneavoastra un server
Daca Aveti Server[Puneti IP la Server]: Server Nu aveam Speram La Dumneavoastre
Date de Contac,(skype+ daca ai microfon sau nu!): My SkYpE catelin5 Microfon am !!!


Ultima editare efectuata de catre Doc3r in Vin Iun 08, 2012 11:34 pm, editata de 1 ori (Motiv : Am Kreat un Klan deacea kami Place lucrul in comanda si Vrau ca aces clan sa devena renumit ca Virtus.pro > , Na`Vi)
Sus In jos
 
Clanul [Leg3nD^cS] #
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Imi doresc clanul aici
» Membrii clanului [Leg3nD^cS] #
» Clanul Mr.
» Clanul FoLLoW3rSS^
» Vreau sa pun Clanul meu aici

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ..::Clanuri::.. :: Gazduim Clanuri CS-
Mergi direct la: