Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Barai
Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| 2z8bv9c
Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Barai
Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| 2z8bv9c
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Sageat11Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Md1f0xAm luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Sageat11Welcome to ProExtreme Community Register/PostAm luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Sageat11Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Md1f0xAm luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Sageat11
Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Sageat11Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Md1f0xAm luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Sageat11 Recrutam servere Cs / Samp Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Sageat11Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Md1f0xAm luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Sageat11

 

 Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :|

In jos 
AutorMesaj
foreVer
Member
Member
foreVer


Mesaje : 1
Puncte : 41343
Data de inscriere : 31/12/2012
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| Empty
MesajSubiect: Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :|   Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :| EmptyLun Dec 31, 2012 6:47 am

Nick:foreVer
Adminul care va banat: *eS^pTm
Motivul banului: ca nu am prezentat pozele ( pt. ca adminul nu mia dat accept pe YM ) cui vroia sa i le dau Neutral
Dovada(dovada consta in screanshot or demo): am pozele cheers ca si demo..Smile
Un multumes: cei care ma suspecta de coduri va rog frumos pe server ca pe server sa mi se faca poze in caz de "wall" si demo in caz de "aim" ( EU NU VOI JUCA NICIODATA CU HACKURI ) P.S : Nu mai dati admin tuturor celor ce nu stiu sa admineze.... Smile ! MULTUMESC PT. TIMPUL PE CARE MI LATI ACORDAT CITINDUMI PLANGEREA DE " UNBAN" !!
Sus In jos
 
Am luat ban pt. ca nu stie adminu CS :|
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ..::Servere::.. :: CeL.Idle.Ro CS 1.6 BattleGround [ProExtreme]-
Mergi direct la: